Jsme parta kamarádů nadšených do sportu, která si zamilovala překážkové běhy. Od roku 2016 jsme zvládli spoustu závodů a máme tak bohaté zkušenosti jako závodníci. Organizačně pořádáme také závody v trénincích pro sportovce připravující se na Spartan Race či jiné OCR závody. Přílepský žbluňk už děláme vlastně potřetí, přičemž loni byl první oficiální ročník, kdy jsme se rozhodli, že z tohoto tréninku uděláme tradiční místní závod. Ať už pro ty, co chtěli vždy tento sport vyzkoušet nebo pro ty, co si chtějí zatrénovat a zazávodit v pořádném tempu a na podobně obtížné trase jako je Spartan Super (10km + 25 překážek). Každým rokem chceme závody zkvalitňovat a vylepšovat, ať už se to týká překážek, zázemí, vyznačení trasy, odměn, … zkrátka všeho…, tak, aby tento amatérský sranda závod alespoň trochu připomínal velké značkové závody a abyste si vždy přišli na své a dostali více, než jste očekávali.

Hlavním organizátorem je Lukáš Foltýn, který je jako bývalý hokejista sportovec tělem i duší. Pracuje jako webový manažer s designy na auta a sedavou práci kompenzuje skoro každodenním pohybem. S OCR závody začal v Praze 2016 na Spartan Race Sprintu a od roku 2017 pak běhá v barvách týmu Spartan Training Group Zlín, kde je aktuálně také trenérem. S vidinou velkého potenciálu tohoto sportu i potenciálu jeho kamarádů stát se v budoucnu profesionálními sportovci, v roce 2020 založil OCR tým Shining Stars, který má za cíl vyhledávat, podporovat a trénovat talenty, kteří mohou zářit na různých OCR závodech na předních příčkách ve svých kategoriích.

Na organizaci tohoto závodu se podílí také Alena Pospíšilová, Daniel Kočař a Petr Foltýn. Poděkování patří všem pomocníkům z STG Zlín a Shining Stars, dobrovolníkům i všem partnerům.

Jsme nezisková organizace a také podporujeme projekt
Move4help, jehož cílem je navrátit handicapovaným dětem radost ze života, především z pohybu. Chceme pomoci získat co nejvíce finančních prostředků, protože si samotní život bez pohybu nedokážeme představit a jsme rádi, když se někdo snaží zpřístupnit pohyb lidem, kteří neměli takové štěstí jako my.

V případě zájmu o dobrovolnou pomoc, prosím napište. Odměna, dobrý pocit i možnost závodit zdarma vás nemine. 

prilepskyzblunk@gmail.com,
tel. 604.719.440